3 Apr, 20

Pompézny záver letného kina už tento piatok

V Žiline na Hlinkovom námestí sa premietajú filmy od začiatku leta. Tento piatok začína vyvrcholenie letného kina diváci si ho budú môcť vychutnať v pohodlí a netradičnom štýle.
Dva najlepšie filmové tituly tohto leta , jeden pre dospelých a druhý pre deti, sa budú premietať už tento piatok a sobotu. Diváci si ich zvolili počas júnového hlasovania na www.telkavmeste.sk . Turisti, Žilinčania a priaznivci kina po holým nebom si už tento piatok a sobotu vychutnajú komédiu „Macík“ v hlavnej úlohe s Markom Wahlbergom a pre decká pôjde divákmi zvolená animovaná snímka „Madagaskar 3“.
Okrem filmových hitov tohto leta budú pre divákov pripravené štýlové miesta na sedenie v podobe sedacích vankúšov. Telka v meste v spolupráci s firmou Tuli pripravia pohodlné  a netradičné sedenie, z ktorého si diváci budú môcť vychutnať premietanie v piatok aj v sobotu priamo na Hlinkovom námestí v centre Žiliny. Telka v meste chce aj touto formou upozorniť na netradičné a jedinečné letné kino, ktoré je v spolupráci s mestom Žilina realizované už tretiu sezónu.
Všetci dospelý priaznivci filmovej kultúry pod holým nebom sú vrelo pozvaní na prvé premietanie v piatok o 20. Hodine. Deti si spolu s rodičovským sprievodom prídu vychutnať  animák v sobotu o 17:30.

Telka v meste – jediné letné kino v ktorom neplatíte.