3 Apr, 20

Pompézny záver posledného tohtoročného letného kina je za nami

Ďalší víkend je za nami  a spolu s ním máme za sebou aj posledné premietanie letného kina Telka v meste. Tento raz však bolo premietanie výnimočné a to z dvoch dôvodov. Prienikom týchto dôvodov bola skvelá atmosféra či už v podaní dospelákov, alebo najmenších ratolestí.

Posledný víkend filmového leta na Hlinkovom námestí nám odbil a my vám prinášame  fotoreport z najlepšej časti celého letného kina. Tento víkend bol výnimočný a to z dvoch dôvodov. V rámci júnoveho hlasovania za filmy sme na tento záverečný víkend odpremietali divákmi najhlasovanejšie filmy pre deti a dospelých. Fanúšikovia kina pod holým nebom si tak mohli pozrieť komediálnu snímku Macík v hlavnej roli s Markom Wahlbergom a tí najmenší si zahlasovali za animák Madagaskar 3.

Oba snímky rozžiarili úsmevy na tvárach všetkým zúčastneným, čomu sa veľmi tešíme a motivuje nás to aj k ďalším podobným akciám.

K dobrému filmu patrí aj pohodlné sedenie a preto sme neváhali a oslovili firmu Tuli, ktorá nám zapožičiala niekoľko pohodlných, luxusných a veľkých sedacích vakov, z ktorých si diváci mohli filmy pohodlne a kultúrne, no hlavne netradične vychutnať filmy ako v piatok, tak aj v sobotu. Celému premietaniu to dodalo priam nezameniteľnú a jedinečnú atmosféru, ktorú diváci mohli zažiť v centre Žilinského námestia.

Z bohatej návšetvy máme veľkú radosť a tešíme sa aj na ďalšie podobné projekty.

Veď posúďte sami, pozrite si fotoreport a hoďte nám pozitívne či negatívne komenty, budeme radi za každý podnet, ktorí nás posunie dopredu.