3 Apr, 20

Telka v meste realizuje svoj prvý priamy prenos

Áno, je to tak. Dočkali sme sa a konečne pre vás realizujeme náš prvý, vlastný priamy prenos. Už túto sobotu 5.10.2013 sa môžete tešiť na talkshow Vitajte doma s Kamilou Magálovou z dielne Mestského divadla Žilina, ktoré s nami nadviazalo spoluprácu a s ktorým spúšťame sériu niekoľkých priamych prenosov.

Už túto sobotu môžete vzhiliadnuť priamy prenos zo spomínanej talkshow, ktorá začína v sobotu 5.10.2013 o 19.00. Program si môžete pozrieť v priamom prenose na našich stránkach http://www.telkavmeste.sk/index.php/prave-vysielame, alebo súčasne aj na veľkoplošnej obrazovke na Hlinkovom námestí.


Sme veľmi radi, že Mestské divadlo Žilina s nami nadviazalo spoluprácu a posunulo nás o veľký kus vpred. Séria priamych prenosov sa bude týkať aj ďalších programov z priestorov Mestského divadla Žilina, o ktorých vás budeme včas informovať a ktoré si budete môcť vychutnať na našich webových stránkach a súčasne aj na obrazovke na Hlinkovom námestí.


Projekt Telka v meste začína novú etapu svojho krátkeho života a veríme, že to bude čoraz plodnejšie obdobie a priame prenosy posunieme každou realizáciou o krok vpred.


Touto cestou by sme Mestskému divadlu Žilina a  jeho riaditeľovi Tonovi Šulíkovi chceli odkázať obrovské VĎAKA a dostať tak Žilinské divadlo do povedomia širokej verejnosti aj za bránami nášho mesta. Veríme, že projekt priamych prenosov prinesie efekt na všetky smery.