6 Apr, 20

Laco Deczi exkluzívne v priamom prenose len u nás

Už tento utorok sa v Mestskom divadle Žilina predstaví legendárny hudobník, skladateľ a trubkár Laco Deczi, ktorý zahrá v rámci svojho hudobného turné po Českej republike a Slovensku.

 

 

15.10.2013 t.j. tento utorok o 19.00 vystúpi známi hudobník Laco Deczi so svojou kapelou v Mestskom Divadle Žilina, aby nám predstavil svoje hudobné umenie. Telka v meste ako jediná bude realizovať a vysielať priamy prenos z tohto koncertu ako na veľkoplošnej obrazovke, jedinej svojho druhu na Slovensku, tak aj na týchto stránkach v sekcii priame prenosy.

 

Pokiaľ sa teda nebudete nachádzať v Žiline, môžete si tento koncert vychutnať v priamom prenose v relatívne vysokej kvalite práve na našom webe. Pokiaľ sa v Žiline nachádzať budete, ale už sa nezmestíte do žilinského divadla, môžete si tento koncert exkluzívne pozrieť aj na veľkoplošnej obrazovke na Hlinkovom námestí, jedinej obrazovke na Slovensku, ktorá tento koncert bude vysielať.

 

Laco Deczi, jeden z popredných hudobníkov vtedajšej československej hudobnej scény nedávno povedal:  „Strašne ma mrzí, že som sa nenarodil v Žiline. Celý život som sa tešil, že sa narodím v Žiline. Varia tam najlepšie bryndzové halušky na svete. Žilina je výborné mesto, ktoré má vysokú kultúrnu úroveň. Niekoľkokrát som tu hral v Rondel klube. Považujem za veľkú česť, že teraz si môžem zahrať v žilinskom divadle. Teším sa na ten koncert, pretože bude mať divadelnú atmosféru. Hrozí tu veľké nebezpečenstvo, že sa to bude páčiť aj divákom."  (zdroj www.divadlozilina.eu)

 

Aj toto sú slová Laca Decziho na adresu mesta Žiliny a jeho vystúpenia u nás. Laco Deczi sa v roku 1986 odsťahoval do USA, kde sa stal frontmanom kapely Celula New York, s ktorou hráva v prestížnych kluboch v New Yorku. Od roku 1990 pravidelne, dvakrát do roka organizuje Laco Deczi hudobné turné po Českej republike a Slovensku. Práve teraz vystúpi v rámci turné aj v žilinskom divadle.

Telka v meste pre vás pripravuje aj ďalšie zaujmavé priame prenosy, o ktorých vás budeme na našich stránkach, ale aj prostredníctvom ďalších spravodajských portálov včas informovať.

Prajeme príjemné sledovanie a nezabudnite nám napísať v prípade, že by ste mali akékoľvek technické problémy so sledovaním priamych prenosov. Len vďaka vašim podnetom ich vieme odstrániť.