3 Apr, 20

Andrej Šeban Band Tour 2013 v priamom prenose

Už túto sobotu si budú môcť všetci priaznivci kvalitnej hudby prísť vychutnať koncert Andreja Šebana a jeho hudobného zoskupenia naživo v Mestskom divadle Žilina, ktorý začína o 20.00 vo veľkej sále. Koncert je súčasťou veľkej koncertnej šnúry, ktorá sa realizuje pod názvom Andrej Šeban Band Tour 2013 a Žilina bude jedným z nielen európskych miest, v ktorom táto kapela vystúpi.

 

 Telka v meste ako jediná bude tento výnimočný koncert vysielať v priamom prenose na svojej webovej stránke a zároveň aj na veľkoplošnej obrazovke na Hlinkovom námestí v Žiline.

Žilina sa tak stane opäť jediným mestom, ktoré bude po minulých úspešných projektoch znovu vysielať tento výnimočný hudobný skvost slovenskej hudobnej scény.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: www.divadlozilina.eu

Námestie tak na niekoľko hodín ožije prenesenou hudobnou atmosférou z Mestského divadla Žilina.

 

„Po veľkom úspechu minuloročného turné prichádza Andrej Šeban Band v roku 2013 s najväčšou koncertnou šnúrou vo svojej histórii. Neuveriteľných 36 koncertov sa uskutoční v piatich krajinách, keď okrem Česka a Slovenska skupina odohrá vystúpenia v Rakúsku, Maďarsku a Indii. V rámci TOUR 2013 skupina predstaví nový koncertný program, ktorého súčasťou bude niekoľko noviniek z dielne týchto etablovaných hudobníkov. Na svoje si však určite prídu aj priaznivci klasických "šebanoviek" ako Odkaz, Bezvetrie či Sloboda, ktoré budú diváci opäť počuť v upravených aranžmánoch.“zdroj: www.divadložilina.sk"

 

Andrej Šeban vystúpil v žilinskom divadle 13.6.2013 a svojim krátkym vystúpením, ktoré bolo súčasťou vystúpenia viacerých hudobníkov, spôsobil vynikajúcu atmosféru, ktorú mohli okoloidúci diváci takisto vidieť aj na Hlinkovom námestí na veľkoplošnej obrazovke  Telka v meste.

Už túto sobotu vystúpi  hudobné zoskupenie Andrej Šeban Band ako jediné v rámci veľkej hudobnej tour  v Mestskom divadle Žilina a práve o to viac sa máme na čo tešiť. Títo etablovaní hudobníci budú môcť v bohatom čase naplno prejaviť svoj  hudobný talent, predstaviť nám svoje novinky, ale aj spomínanené klasiky.