3 Apr, 20

Letné kino Telka v meste už tento piatok štartuje svoje tretie premietanie, nenechajte si ujsť zaujímavé filmové tituly a príďte si ich pozrieť s priateľmi, rodinami či najmenšími ratolesťami.

 

Už dnes vám letné kino Telka v meste odpremieta ďalší filmový snímok, ktorí bol zvolený ako 7. V poradí s počtom 84 hlasov. Ide o snímok Nepremožiteľný , v ktorom si hlavnú úlohu zahrá Mark Wahlberg, známy a obľúbený herec  medzi staršou aj mladšou generáciou.

 

Film sa začína o 20.00 na Hlinkovom námestí a v prípade, že sa nebudete môcť dostaviť na premietanie, môžete si ho prísť vychutnať aj v sobotu o 20.00

 

Pre deti, rodičov a vlastne kohokoľvek je na sobotu pripravený animovaný film Život chrobáka , ktorý medzi hlasujúcimi obsadil 6. miesto s počtom hlasov 60. Život chrobáka natočil oscarový režisér John Lasseter, ktorý spáchal aj známy animák Toy Story, ktorý ste v letnom kine mohli vidieť minulý týždeň.

 

Telka v meste vás všetkých s veľkou radosťou pozýva do letného kina, z ktorého si môžete pozrieť zopár fotiek z minulo víkendovej atmosféry.