6 Apr, 20

Najlepší film tohto leta už dnes na Telke v meste

 

Aj náročný divák si už dnes príde na svoje v letnom kine naHlinkovom námestí. Film, ktorý vyhral prvé miesto počas júnového hlasovania si budete môcť vychutnať  v premiére už tento piatok o 20.00. V sobotu sa samozrejme môžu tešiť najmenší diváci spolu s rodičmi už od 17.30.

Film, ktorý zaslúžene získal prvé miesto počas júnoveho hlasovania si budete môcť pozrieť už dnes na Hlinkovom námestí v letnom kine Telka v meste a pokiaľ tušíte, že je to titul s názvom Chlapec v pruhovanom pyžame, tak máte pravdu. Film stvárňujúci brutalitu a absurditu 2. svetovej vojny si získal mnoho priaznivcov po celom svete a pokiaľ ste ho ešte nevideli, tak máte príležitosť už dnes o 20.00 na Hlinkovom námestí. Pokiaľ vám to časovo nevyjde, repríza bude hneď na druhý deň v sobotu o 20.00.

Telka v meste samozrejme nezabúda ani na najmenších divákov s rodičmi. V sobotu si budete môcť pozrieť  animovanú rozprávku, ktorá taktiež získala najviac hlasov počas júnoveho hlasovania s názvom Ratatouille, ktorá poteší všetkých malých, ale aj veľkých divákov.

Všetkých vás, od najmenších po najväčších vás srdečne pozývame k Telke v meste v Žiline, jedinému letnému kinu svojho druhu na Slovensku.

Pozrite si fotogalériu z minulého týždňa a prídite zažiť  atmosféru letného kina na vlastnú kožu!!!

Celý rozpis filmového leta na Telke v meste si môžete pozrieť na www.telkavmeste.sk

 

Niektoré foto z minulého týždňa