6 Apr, 20

Veľká zábava s Luknárom a Stankem už tento piatok v priamom prenose z Mestského divadla Žilina

Už tento piatok o 19.00 navštívia Mestské divadlo Žilina známe herecké esá , ktorých všetci veľmi dobre poznáte. Richard Stanke a Emil Luknár sú fenomenálny herci a zabávači, ktorých spája aj to, že spolu hrali už ako deti. Telka v meste bude pri tom a celú show odpremieta aj v priamom prenose.

Vynikajúce predstavenie talk show Vitajte doma, ktorú moderuje sympatická Soňa Mullerová, čaká na vás už tento piatok v Mestskom divadle Žilina. Hosťami tento krát budú dvaja skvelý herci, komici a zabávači Richard Stanke a Emil Luknár, ktorých môžete často krát vidieť na televíznych obrazovkách.

Páni si pripravili skvelý program a zo zákulisia divadla vieme, že sa bude variť v priamom prenose rovno na pódiu a diváci budú mať možnosť prežiť tento gurmánsky  zážitok pod taktovkou Emila Luknára priamo na svojom jazýčku.

Herci sa spolu nedávno objavili aj v českom komediálnom seriáli o vodných ľuďoch Neviditeľní. Richard robí divadlo stále rád (je dlhoročným popredným členom národného divadla). Roman po negatívnych skúsenostiach zo Španielska už divadlo robiť nechce, dokonca ani do neho nechodí ako divák.

Rozprávanie spestrí hudobno-pracovná skupina Vrbovskí víťazi, v montérkach odetí bratia Jobusovci, obsluhujúci inštrumentár bizarných, prevažne dýchacích hudobných nástrojov, zhotovených zásadne len z umelohmotných rúrok, rúr, hadíc či plastikových fliaš.

V prípade, že sa nebudete môcť dostaviť na túto skvelú talk show, môžete si naladiť priamy prenos na www.telkavmeste.sk a vychutnať si atmosféru aj v pohodlí vašich domov, prípadne priamo na Telke v meste na Hlinkovom námestí.