6 Apr, 20

Spustili sme pravidelné premietanie vo verejnom priestore

 

Telka v meste dosahuje svoju ďalšiu métu. Po spustení vlastnej produkcie priamych prenosov, ktoré, ako inak, môžete vidieť na Námestí Andreja Hlinku a súčasne aj na našom webe tu , sme konečne spustili pravidelné vysielanie kultúrno-spoločenských programov, ktoré sa udiali v Žiline.

 

Poctivo chodíme s kamerou na dostupné akcie, aby sme Vám priblížili kultúrne dianie v našom meste práve prostredníctvom veľkoplošnej Telky v meste vo verejnom priestore.

 

Hlavnou pointou tohto zámeru je spestrenie všedného dňa na Hlinkovom námestí, počas ktorého sa námestím budú niesť tóny kvalitnej hudby, hlasy známych osobností, ale hlavne Vám priblížime akcie, ktoré sa v nedávnej minulosti udiali vo vašom okolí.

 

S pribúdajúcim, kultúrno-spoločenským dianím v Žiline, budeme postupne pridávať aj dostupné akcie a obmieňať obsah tak často, ako to bude v našich silách.

 

Touto cestou by sme chceli poďakovať našim partnerom, ktorí u nás využívajú mediálny priestor a vďaka ktorým môžeme existovať a prinášať vám zaujímavý obsah: Zlatnícka dielňa Zlatka, Žilinská teplárenská, Kinekus, AAA Auto a samozrejme Mesto Žilina, bez ktorého by projekt Telka v meste nemohol byť zrealizovaný. Taktiež našim mediálnym partnerom www.zilinak.sk a www.zilina.dnes.24.sk

 

Aktuálny program relácii si môžete pozrieť tu